Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağdaş Onur Öztürk – Vasilyus, Diriliş Ertuğrul’a geri dönüyor

Dizi Haberleri

6 Ocak 2017 Cuma 22:58:33

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:26:17

Çağdaş Onur Öztürk – Vasilyus, Diriliş Ertuğrul’a geri dönüyor

Diriliş Ertuğrul’un Vasilyus’u Çağdaş Onur Öztürk, dizide ki rolü için binicilik eğitimi aldığı esnada, atın mıcırlı yolda aniden hızlanması sonrasında düşüp yaralanmıştı.

diriliş ertuğrul çağdaş öztürk vasilyus döndü

Yaşadığı kaza sonrası elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileğini kıran Çağdaş Onur Öztürk, ameliyata alınmış ve uzun süredir iyileşme sürecindeydi.

Eylül yaşadığı bu kaza sebebi ile setlerden uzak kalan yakışıklı oyuncu iyileşti ve Diriliş Ertuğrul’da ki yarım kalan rolüne dönüyor. Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Vasilyus yani Çağdaş Onur Öztürk’de görünüyor.

Ertuğrul’un bir numaralı düşmanı Tefkur’un adamı Vasilyus’u canlandıracak olan Çağdaş Onur Öztürk, 11 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümde tekrar izleyicilerin karşısına çıkacak.

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü olan 72.bölümünde yaşanacaklar:

Sinsi planlarına ara vermeden devam eden Ural son olarak Karakoncolos’u kullanarak Ertuğrul Bey’in altın madenine baskın yaptırmıştır. Baskın gerçekleşmiş fakat Ertuğrul son anda yetişerek Haçaturyan’ı kurtarmıştır. Şimdi bütün deliller Ural’ı işaret etmektedir. Peki, Ertuğrul Bey’in tutumu ne olacaktır?

Hanlı Pazar Ertuğrul Bey tarafından fethedilmiş, pazarın ticareti Müslümanca bir anlayışla yürütülmeye başlamıştır. Fakat etraftaki şer ocakları bu durumdan memnun değildir. Bu kişiler sinsi planlarla Ertuğrul Bey’in kurduğu bu yapıyı yıkmak için neler yapacaktır? Bölgedeki eşkıyaların hamlelerini bir bir bertaraf eden Ertuğrul, Karacahisar kalesinden gelen beklenmedik habere karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır? Sultan Alaattin’in civarda sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey içine düştüğü zor durumlarda nasıl bir strateji uygulayacaktır?

Ertuğrul’un evlilik teklifini reddetmesiyle onuru kırılan Aslıhan’ın aşkı bir anda kine dönüşecektir. Onun bu halini fark eden Çolpan bu fırsattan nasıl istifade edecektir? İki oba kadınlarının çalıştığı kilimhanede işler nasıl devam edecektir?

Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı