Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağatay Ulusoy Netflix Dizisi The Protector Oyuncu kadrosu Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Haberleri

4 Temmuz 2018 Çarşamba 18:32:27

Çağatay Ulusoy Netflix Dizisi The Protector Oyuncu kadrosu Ne Zaman Başlayacak?

Son yıllarda artan pazar payıyla televizyon dizi-film sektörünün yeni yıldızı Netflix platformunda Türkiye’den de bir film yer alacak. Çağatay Ulusoy’un başrol oynayacağı The Protector / Muhafız dizisinin çekimleri Mart ayında başlamıştı. The Protector dizi tanıtımı da yayınlandı! Peki The Protector dizisinde hangi oyuncular yer alıyor? Çekimler nerede yapılacak? İlk bölüm ne zaman yayınlanacak? Sizler için derledik…

Türkiye’de İstanbul’da çekimlerine Mart ayında başlanan Netflix’in yeni Türk dizisi The Protector (Koruyucu) yeni sezon için bomba gibi geliyor! İlk olarak oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’un kesinleştiği projede adım adım yeni isimlerde belli olmuştu. Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’te Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector’da yer alıyor!

Koruyucu dizisinin yeni sezonda kısa bir süre içerisinde Netflix üzerinden yayınlanması bekleniyor. Uzun soluklu bir Netflix dizisi olmasına kesin gözüyle bakılan dizinin bölümleri İstanbul’da çekiliyor. Ancak Netflix ortamı üzerinde yayınlanan La Casa de Papel’in Doktoru Alberto ile fotoğraf çekinen Çağatay Ulusoy, bize dizinin İtalya ve İngiltere’de diğer Netflix dizilerinden de paye alarak başka ortamlarda da sahnelerin çekilebileceği ipucunu vermişti.

The Protector (Koruyucu/Muhafız) dizisinin Tanıtımı da Yayınlandı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı