Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağan Irmak Yeni Filmi Bizi Hatırla Oyuncuları

Film Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar 12:05:25

Çağan Irmak Yeni Filmi Bizi Hatırla Oyuncuları

Sinemanın en çok sevilen isimlerinden biri olan Çağan Irmak yeni film müjdesi. Ünlü yönetmen Çağan Irmak yeni dönemde sinemaya gelecek Bizi Hatırla filmi oyuncuları belli oluyor. Daha önce Deniz Çakır’ın rol alması beklenen filmde oyuncu kadrosu sürprizi yaşandı. Son dakika olarak kadroda sürpriz isimlerin yer alması bekleniyor. İşte Bizi Hatırla Filmi oyuncuları, konusu ve detayları sizlerle.

2005 yılında sinemada Babam ve Oğlum furyasıyla rekorlar kıran Çağan Irmak, Unutursam Fısılda, Issız Adam, Dedemin İnsanları, Tamam Mıyız?, Nadide Hayat, Benim Adım Feridun gibi birbirinden iddialı ve güzel filmleri beyaz perdeye taşıdı.

Özge Özberk kadroda!

2018 yılında yeni çekeceği filmin başrolü için deniz Çakır’la anlaşma sağlandığı haberlerini vermiştik. Yeni değişen kadro sonrası Çağan Irmak, Deniz Çakır yerine oyuncu Özge Özberkle anlaşma sağladı. Bizi Hatırla filmi için başrol kadın oyuncu Özge Özberk oldu.

Bizi Hatırla film oyuncuları Usta oyuncu Altan Erkekli ve Tolga Tekin’in erkek oyuncular olarak başrol oynayacağı film son hazırlıkları tamamlanıyor.

Bizi Hatırla Filmi vizyon tarihi 23 Kasım 2018 olarak belirlendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı