Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Büşra Yılmaz’ın, 4N1K’sı film oluyor!

Film Haberleri

6 Nisan 2017 Perşembe 16:52:23

Büşra Yılmaz’ın, 4N1K’sı film oluyor!

İmza kuyruğunda 20 bine yakın okuyucusunun yer aldığı, 22 yaşındaki genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabı beyazperde’ye çalışıyor.

Büşra Yılmaz'ın, 4N1K'sı film oluyor!

İnternet üzerinde başlayan kitap macerası, kitap marketlerde raflarda yerini aldıktan sonra binlerce okuyucusu tarafından satın alınan 4N1K kitabı film oluyor.

36. Tüyap Kitap Fuarı’nda gördüğü ilgi ile haberlere de konu olan Büşra Yılmaz’ın kitabındaki karakterleri, beyazperde’de yeni dönemin yetenekli genç oyuncuları oynayacak.

Lale Devri, Not Defteri ve son olarak Asla Vazgeçmem dizisinde rol alan Gözde Mutluer yanı sıra, bir süre önce Fox’da yayınlanan Hayat Sevince Güzel’de oynayan Hasan Denizyaran, adı Emre Altuğ ile anılan Buse Narcı yanı sıra, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Destina Başer gibi oyuncular filmde rol alıyor.

FİLM KONUSU

Yaprak (Gözde Mutluer), çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı, renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında,5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine, kızlar dünyasından uzak, Ali (Hasan Denizyaran), Sinan (Cihan Şimşek), Gökhan (Sina Özer) ve Oğuz‘dan (Cemrehan Karakaş) oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur.

Bir gün,bu dünya gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızların dünyasına bir keşfe çıkarır… Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘Masal Prensi’ni, ya da ‘Gamzeli Kahraman’ı seçecektir…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı