Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Büşra Develi’den Ayrılan Burak Deniz’in Yeni Sevgilisi Nesrin Cevadzade!

Magazin

20 Temmuz 2018 Cuma 21:15:24

Son Güncelleme: 20/07/2018 21:16:44

Büşra Develi’den Ayrılan Burak Deniz’in Yeni Sevgilisi Nesrin Cevadzade!

Yılın son aşk bombası patladı! Kısa bir süre önce ayrılan Büşra Develi Burak Deniz ikilisinin barışmadığı ortaya çıktı! Geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenen çiftin ayrılığın ardından tekrar barıştıkları iddia ediliyordu. Ancak işin aslı öyle değilmiş! Burak Deniz güzel oyuncu Nesrin Cevadzade ile aşk yaşıyor!

Büşra Develi ile ayrıldıktan sonra çok fazla görüntülenmeyen Burak Deniz yeni bir aşka mı yelken açtı? Büşra Develi ile harika bir ikili oldukları söylenen Burak Deniz, ayrılığın ardından yine Büşra Develi ile Cihangir’de bir kafede görüntülenmiş ve bu görüntüler ikilinin tekrar barıştığına yorulmuştu. Ancak Burak Deniz’in Büşra Develi’den ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açarak o defteri kapattığı ortaya çıktı!

Hayranları tarafından birbirine çok yakıştırılan ve evlilik yolunda ilerleyen Büşra Develi Burak Deniz çifti ayrılığın ardından kısa açıklamalarla bunu doğrulamışlardı. Ardından birlikte sohbet ederken bir kafede görüntülenen Burak Deniz Büşra Develi çiftinin magazin sayfalarında barıştıkları yönünde haberler yapılmıştı! Son gelen haberlere göre Burak Deniz Büşra Develi çifti barışmamış, sadece dost kalarak ayrılmışlar! Hatta Burak Deniz, Nesrin Cevadzade ile yeni bir birlikteliğe yelken açmış!

BİZİM HİKAYE DİZİSİNDEN YENİ BİR AŞK DOĞDU!

Bizim Hikaye dizisinde Nesrin Cevadzade ile birlikte kamera karşısına geçen Burak Deniz, Büşra Develi’den ayrıldıktan sonra güzel oyuncu Nesrin Cevadzade ile yakınlaşmaya başladı. İkilinin dizide başlayan yakınlığın ardından sevgili olarak yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor. Nesrin Cevadzade’nin önümüzdeki sezon Netflix dizisi La Casa de Papel’in Türk oyuncusu olarak kadroya dahil olması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı