Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Büşra Develi Hayat Şarkısı dizisine konuk oluyor

Dizi Haberleri

27 Aralık 2016 Salı 16:53:57

Son Güncelleme: 27/12/2016 16:54:11

Büşra Develi Hayat Şarkısı dizisine konuk oluyor

Son olarak Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar karakteri ile seyrettiğimiz güzel oyuncu Büşra Develi Kanal D’nin Hayat Şarkısı dizisine konuk oluyor.

büşra develi hayat şarkısı dizisine konuk oluyor

Yapımcılığını Most Production’ın yaptığı ve başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin ve Deniz Hamzaoğlu’nun bulunduğu Hayat Şarkısı dizisine, Star Tv ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile dizi dünyasına katılan ve sonrasında Kanal D’nin Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar karakter ile izlediğimiz Büşre Develi konuk oyuncu olarak katılacak.

Büşra Develi’yi ilerleyen bölümlerde kendisini Hayat Şarkısı dizisinde izleyebileceğiz. Hayat Şarkısı dizisi Salı günleri Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

Büşra Develi Hakkında:

İlköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya’ya taşınmış, orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamıştır. Daha sonra hedefleri doğrultusunda tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim almak için İstanbul’a taşınmış; üniversite ve yetenek sınavlarından başarıyla geçerek Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaya hak kazanmıştır. Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş’ın İncir şarkısına çekilen klipte rol almıştır. 2015’te, Pretty Little Liars uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Selin karakterini canlandırmıştır. Şimdi Tatlı İntikam’da Rüzgar karakterini canlandırmaktadır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı