Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Buse Narcı’dan Sinan Akçıl’a Olay Sözler! “Senaryo yazsın.”

Magazin

11 Ağustos 2018 Cumartesi 12:31:30

Buse Narcı’dan Sinan Akçıl’a Olay Sözler! “Senaryo yazsın.”

Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisiyle görüntülenip yeni aşka yelken açmasının ardından gözler eski sevgilisi Buse Narcı’ya çevrilmişti! Buse Narcı, Sinan Akçıl’dan ayrıldığını gazetelerden öğrendiğini söyleyip açtı ağzını yumdu gözünü! Sinan Akçıl’a olay sözler sarf eden eski sevgili Buse Narcı “Şarkıyı bıraksın senaryo yazsın.” dedi!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl geçtiğimiz gün yeni sevgilisi Best Model Of Turkey 2016 1.si Gizem Kayalı ile görüntülenmişti! Akçıl’ın eski sevgilisi Buse Narcı’dan olay açıklamalar geldi! Sinan Akçıl, eski sevgilisi Buse Narcı’dan ayrıldıklarını “Birlikte aldıkları karar” doğrultusunda açıklamıştı! Ancak Buse Narcı’dan yalanlama geldi! Buse Narcı, ayrılıkta kendisinin kararı olmadığını Sinan Akçıl’ın kendisinin böyle bir karar aldığını söyledi!

Buse Narcı, Sinan Akçıl’a olay sözlerde sarf etti! Ayrılığı gazetelerden öğrendiğini savunan Buse Narcı “Sinan çok iyi şarkı yazıyor ama bu işleri bırakıp senaryo yazmaya başlasın.” dedi! Sinan Akçıl’la ilişkisi henüz yeni olan ve 1-2 haftadır birliktelik yaşayan Buse Narcı, olay sözlerle Sinan Akçıl’ı yerden yere vurdu!

SİNAN AKÇIL, BUSE NARCI’YI SİLDİ!

Sinan Akçıl’ın eski sevgilisi Buse Narcı’yı instagram hesabından takipten çıkardığı da ortaya çıktı! Sinan Akçıl şu sıralar 2016 Best Model yarışmasının birincisi güzel Gizem Kayalı ile birlikte aşk tatiline devam ediyor! Buse Narcı, ayrılığın ardından Sinal Akçıl’a küs olduğunu ve olaylı ayrıldıklarını itiraf etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı