Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burcu Kara Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinde!

Dizi Haberleri

19 Temmuz 2018 Perşembe 13:08:39

Burcu Kara Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinde!

Yeni sezonda ekranlarda yayın hayatına başlayacak yeni dizi Keşke Hiç Büyümeseydik’te cast çalışmaları sürüyor. Diziye güzel oyuncu Burcu Kara dahil edildi! Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Burcu Kara, yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Peki Hiç Büyümeseydik Dizisinin konusu ne, dizi ve Burcu Kara ile ilgili tüm bilgiler haberimizde…

Yeni sezonda ekranlara gelecek yeni dizi Keşke Hiç Büyümeseydik’e yeni oyuncu! Mint Yapım ve Birol Güven’in yapımcılığını yapacağı Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yönetmenliğini Onur Yağcıoğlu, senaristliğini ise Murat Aras yapıyor. Dizinin yeni sezon öncesi cast çalışmaları tüm hızıyla sürerken oyuncu kadrosu için çalışmalar da meyvesini veriyor. Diziye uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz güzel oyuncu Burcu Kara dahil oldu.

Yeni sezonda başlayacak Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinin oyuncu kadrosunda Deniz Celiloğlu ve Murat Kılıç isimleri kesinleşmişti. Bugün diziye Burcu Kara’nın da dahil olduğu öğrenildi. Yeni sezonda Show TV ekranlarında başlayacak Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinin yeni oyuncusu böylece güzel oyuncu Burcu Kara oldu. Burcu Kara epeydir ekranlarda görülmüyordu.

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK DİZİSİ YENİ OYUNCUSU BURCU KARA KİMDİR?

1980 Bursa doğumlu olan güzel oyuncu Burcu Kara, 2005 yılında Cine 5 kanalında ‘Cinesinema’ programı sunuculuğu yapmış, 2007 yılında da Show Max kanalına transfer olup burada kendi adıyla ‘Burcuyla’ programını sunmaya başlamıştı. Tiyatro deneyimi de olan güzel oyuncu beyaz perdede birçok filmde rol aldı. Bu filmlerden başlıcaları; Yıllar Sonra, Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda, Romantik Komedi, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu. Dizi olarak Aşkta Sınır Yok ve İpsiz Recep dizilerinde son olarak da Tozlu Yollar dizisinde rol alan güzel oyuncu yeni sezonda Show TV’nin yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik’te yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı