Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burcu Esmersoy: “İhanet iddiaları ikimizi de üzdü”

Magazin

4 Şubat 2017 Cumartesi 11:46:35

Burcu Esmersoy: “İhanet iddiaları ikimizi de üzdü”

Burcu Esmersoy, Yılmaz Erdoğan’ın ‘Münaşaka’ adlı oyununu izlemek için gittiği mekanda, oyun öncesinde basın mensupları ile sohbet etti, ayrılık nedenine de açıklık getirdi.

Burcu Esmersoy: "İhanet iddiaları ikimizi de üzdü"

Burcu Esmersoy ve Tuna Aksu ilişkisinin ihanet nedeni ile bittiği iddialarını bir süre önce reddeden Esmersoy, neden ayrıldıklarını anlattı.

Münaşaka oyunu başlamadan önce muhabirlerle Tuna Aksu ile ilgili ayrılıkları hakkında konuşan Esmersoy, “Ben evlilik ve çocuk konusunda çekincesi olan bir insanım” dedi.

Eski sevgilisi Tuna Aksu’nunda böyle bir isteği olunca, anlaşarak ayrıldıklarını söyleyerek ayrılık sebebinin ihanet değil, evlilik ve çocuk isteği olduğunu söyledi.

İhanet iddialarının magazin gündemine düşmesinin ikisini de üzdüğünü belirten Esmersoy, Arda Turan ile ilgili iddialara da açıklık getirdi.

Güzel sunucu, gittiği mekanda Arda Turan’ı görünce mekandan geri çıktığı iddiaları da yöneltilince, “Küslüğümüz yok. Hatta eskisinden çok görüşüyoruz. Bir ara ikimizin de ilişkisi vardı, pek görüşemedik.” cevabını verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı