Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burcu Biricik’in Yeni Dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Dizi Haberleri

13 Ağustos 2018 Pazartesi 00:06:11

Burcu Biricik’in Yeni Dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni oyuncular katılıyor. Deniz Çakır depremi sonrası senaristler senaryo gereği yeni sezona bomba gibi girmeye çalışacak. Meryem karakteri yerine diziye 4 karakter birden girecek. 4 karakterden biri için Burcu Biricek’e teklif götürüldü.

Dizi sektörünün en duayen ismi Birsen Atuntaş’tan gelen bilgilere göre; Deniz Çakır’ın veda ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 4 yeni kadın karakterin gireceği ve teklif götürülen oyuncular arasında Burcu Biricik’in de olduğu konuşuluyor.

Deniz Çakır’ın canlandırdığı Meryem karkateri gibi güçlü bir kadın kitle oluşturmaya çalışacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Burcu Biricik teklife sıcak bakıyor. Yeni sezonda diziye flaş transferler ve sürprizlerde geçecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine ilk olarak İsmail Filiz’in farklı bir rolle katılacağını sizlere biz bildirmiştik. Deniz Çakır ve Olgun Şimşek karakterlerininde diziden çıktığını ilk olarak bizlerden öğrendiniz. Burcu Biricik’in de yeni sezonda eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacağını sizlere söyleyelim.

Burcu Biricik’in yanında gelecek 4 kadın transferi de sizlere ilk olarak biz açıklayacağız.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı