Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burcu Biricik ve Kaan Urgancıoğlu’nun yeni dizisi Baraj oldu

Dizi Haberleri

18 Temmuz 2018 Çarşamba 17:07:57

Burcu Biricik ve Kaan Urgancıoğlu’nun yeni dizisi Baraj oldu

Yeni sezon için hazırlıkları süren Baraj dizisinin yeni oyuncuları belli oldu! Daha önce cast çalışmaları devam ederken ortaya Irmak Ünal ismi atılmıştı ancak Baraj dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik ile Kaan Urgancıoğlu oldu. Baraj dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? Sizler için hazırladık…

Yeni sezonda ekranlara bomba gibi bir senaryo ve oyuncu kadrosuyla gelecek Baraj dizisinin başrol oyunculları belli oldu! Dizinin cast çalışmaları ve deneme çekimleri halen sürerken yeni sezon öncesi son hazırlıklar yapılıyor. Yeni sezonda yayınlanacak dizinin başrolleri Burcu Biricik ile Kaan Urgancıoğlu oldu. Dizinin yeni sezonda reytingleri alt üst edecek imajda kaliteli bir yapım olması bekleniyor.

Yeni sezonda yayınlanacağı kanal henüz belli olmayan Baraj dizisi için ilk ismi anılan Irmak Ünal olmuştu. Cihan Ünal’ın kızı olan Irmak Ünal, Baraj dizisinin başrol oyunculuğu için görüşmeler yapıyordu ancak anlaşılan bu görüşmeler olumsuz sonuçlandı ve rol Burcu Biricik’in oldu. Baraj dizisinin cast çalışmaları şuanda tam gaz sürüyor!

BARAJ DİZİSİ KALICI OLABİLECEK Mİ, REYTİNG KAYGISI VAR MI?

Baraj dizisinin kaliteli bir senarist ve yönetmenle çalışarak senaryo ve oyuncu kadrosu dengesini oturtup uzun soluklu bir dizi olması planlanıyor. Yeni sezona damgasını vurmak için gelen Baraj dizisiyle ilgili herhangi bir gelişme olması halinde Sinehaber farkıyla ilk siz öğreneceksiniz. Baraj dizisinin kanalı ve senaryosuyla ilgili gelişmeler an be an aktarılacaktır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı