Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Buray’dan hayranlarına yeni klip müjdesi

Kültür Sanat

5 Şubat 2017 Pazar 13:01:55

Buray’dan hayranlarına yeni klip müjdesi

Ünlü şarkıcı Buray, fizy Kış Konserleri kapsamında Cuma akşamı, Mall Of İstanbul MOI sahnesinde verdiği konserle sevilen şarkılarını ve son albümü ‘Sahiden’de bulunan parçalarını seslendirdi.

Buray'dan hayranlarına yeni klip müjdesi

İstersen adlı albümü ile büyük bir çıkış yakalayarak, 2015’e damga vuran Buray, sevilen parçaları ile kendisini dinlemeye gelen müzik severlere inanılmaz bir gece yaşattı.

Biletleri günler öncesinden tükenen konser’de vokalist bulunmaması nedeni ile, seyircilerinden tüm parçalarına eşlik etmek isteyen Buray’ı kırmayan müzik severler, konser bitene kadar tüm şarkılara tüm güçleri ile eşlik ettiler.

İlk albümü olan “1 Şişe Aşk” ile müzik listelerini alt üst eden, ‘İsteren’, ‘Sen Sevda mısın?’ ve ‘Kimsenin Suçu Yok’ şarkılarıyla haftalarca listelerde ilk sırayı kimseye kaptırmayan Buray’ın konseri de büyük ilgi gördü.

Pera Event tarafından organizasyonu gerçekleştirilen fizy Kış Konserleri kapsamında sahne alan Buray, seyircilerine “şarkı söylemek ömrü uzatır” şarkılara eşlik edin diye çağrıda bulundu.

Konser’de seyircilerle sohbet etmeyi de ihmal etmeyen Buray, “Türkiye’ye gelişine, ilk yazdığı ve Ferhat Göçer’e verdiği “Unutmuş Çoktan” şarkısının vesile olduğunu belirtirken, Avustralya’dayken aldığım albüm teklifinden sonra kısa bir zaman kararsızlık yaşamıştım. Ama iyi ki gelmişim. İstanbul’a bir geldim, bir daha Avustralya’nın adını bile anmadım.” açıklamasında bulundu.

Kendisini dinleyenlere klip müjdesi de veren Buray, önümüzdeki haftalarda son albümde yer alan ‘Seni Sevmiyorum’ adlı şarkısına klip çekeceğini açıkladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı