Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Özçivit ve David Beckham birlikte kamera karşısına geçiyor

Magazin

7 Eylül 2017 Perşembe 10:21:25

Burak Özçivit ve David Beckham birlikte kamera karşısına geçiyor

Geçtiğimiz aylarda Fahriye Evcen ile evlenen, bu yaz’ı da oldukça yoğun geçiren yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in, Dünya’nın en karizmatik isimleri arasında yer alan David Beckham ile aynı projede yer alacağı konuşuluyor.

Burak Özçivit ve David Beckham birlikte kamera karşısına geçiyor

Türkiye’de olduğu kadar Ortadoğu’da da önemli sayıda hayranı bulunan Burak Özçvivit, Dubai Emiri Şeyh El Maktum’un İstanbul’da yaptırdığı rezidans ve alışveriş merkezinin tanıtımında kamera karşısına geçmişti.

Emaar Square’nin reklam yüzü olan ve bu çalışmadan 5 milyon lira kazanan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in, bu kez de New York merkezli projenin tanıtımlarında boy göstereceği öğrenildi.

En önemlisi ise Özçivit’in bu projede eski futbolcu David Beckham ile kamera karşısına geçecek olması! Şu sıralar eşi ile birlikte New York’da olan Özçivit’in Amerika ziyaretinin asıl sebebinin de bu anlaşma olduğu konuşuluyor.

İstanbul’da yapılan Emaar Square’nin, Ortadoğu ülkelerinde gösterilen reklamlarından 5 milyon kazanan Özçivit’in, New York merkezli projeden alacağı paranın ise bundan çok daha fazlası olacağı tahmin ediliyor. Öyle ki bu anlaşma ve birlikte kamera karşısına geçeceği ismin de Beckham olması, Özçivit’in kariyerinde ki en önemli reklam çalışmalarından biri olacağını ortaya koyuyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı