Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Özçivit Tükenmişlik Sendromuna mı Yakalandı?

Özel Haber

4 Ağustos 2018 Cumartesi 11:22:02

Burak Özçivit Tükenmişlik Sendromuna mı Yakalandı?

Ünlü oyuncu Burak Özçivit birçok ünlünün muzdarip olduğu tükenmişlik sendromuna mı yakalandı? Burak Özçivit önümüzdeki sezon televizyonda herhangi bir projede yer almayacak mı? Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem’i Meryem Uzerli’nin yıllar önce yakalandığı ve adını da bu sayede duyduğumuz tükenmişlik sendromu hastalığına Burak Özçivit’in de yakalandığı ve Özçivit’in psikolojik destek aldığı iddia edildi…

Burak Özçivit hayranlarına şok! Burak Özçivit önümüzdeki sezon televizyonlarda olmayacak mı? Burak Özçivit hayranlarını çok üzecek bir iddia bugün magazin manşetlerini süsledi! Ünlü, yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in yıllar önce Meryem Uzerli’nin de yakalandığı ve Türkiye’de adını bu şekilde duyduğumuz “Tükenmişlik Sendromu” hastalığına yakalandığı iddia edildi! Burak Özçivit’in bu nedenle önümüzdeki sezonda herhangi bir dizide yer almayacağı iddia edildi!

Sinemada “Can Feda” filminde Kerem Bursin’le başrolleri paylaşan ve Türk Askerinin gücünü gösteren Burak Özçivit’in, yeni sezon öncesi birçok dizi projesiyle ismi anılıyordu! Ancak Özçivit’in tükenmişlik sendromu nedeniyle herhangi bir projede yer almayacağı, tedavi için psikolojik destek almaya başladığı iddia ediliyor. Gündeme bomba gibi düşen iddiaya Burak Özçivit’ten henüz yalanlama gelmedi!

TÜKENMİŞLİK SENDROMU NEDİR?

Son yıllarda birçok ünlünün başına gelen Tükenmişlik sendromu rahatsızlığı, kişinin duyarsızlaşması, duygusal boşluk yaşaması ve başarısının sonuna geldiğini hissetmesi anlamına geliyor. Yoğun tempo sonucu kişinin hem duygusal hem de fiziksel olarak çok büyük yorgunluk yaşaması, fiziksel çöküntünün başlaması ve yaptığı işe karşı duyduğu heyecanı, hevesi tüketmesi, kaybetmesi Tükenmişlik sendromunun tipik sonuçlarıdır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı