Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Özçivit sürprize sürpriz ile karşılık verdi

Magazin

24 Aralık 2016 Cumartesi 22:06:21

Son Güncelleme: 24/12/2016 22:07:48

Burak Özçivit sürprize sürpriz ile karşılık verdi

Kara Sevda dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit ve yakında Atv’de başlayacak olan yeni dizi Ölene kadar’ın başrolü Fahriye Evcen evliliğe giden yoldaki ilk adımı attılar.

burak özçivit fahriye evcene evlilik teklif etti

Fahriye Evcen uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Burak Özçivit’e sürpriz bir doğum günü partisi organize etti. Parti’ye yalnızca Burak Özçivit’in yakın dostları ve Timur Savcı, Murat Boz, Aslı Enver gibi ortak arkadaşlar davet edilmişti. Partinin her bir anının organizesini bizzat kendi yapan Fahriye Evcen sevgilisine sürpriz yapmayı planladığı doğum günü partisinde gördü ki asıl sürprizi planlayan Burak Özçivitmiş. Doğum günü partisinde herkesin önünde diz çökerek cebinden çıkardığı kadife kutunun içinde ki tek taş yüzüğü çıkararak Fahriye Evcen’e “Benimle evlenir misin?” diye sordu. Fahriye Evcen’in cevabı da tabii ki “Evet” oldu.

Bu teklif’in duyulması sonrası sosyal medya bu haberle çalkalanırken, Burak Özçivit’in adı Twitter’dan gün boyu TT listesinde yer aldı. Çifte mutluluklar dileyen Twitter kullanıcıları aşıklardan da övgü dolu sözlerle bahsetti. Burak Özçivit’in bu evlilik teklifi için “efsane” yorumları yapıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı