Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün arası iyice açıldı

Magazin

7 Ocak 2017 Cumartesi 02:17:13

Son Güncelleme: 07/01/2017 02:18:01

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün arası iyice açıldı

Uzun süredir aralarının açık olduğu bilinen Kara Sevda’nın iki yıldızı Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün arasında ki soğukluk büyüyor.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül kavgalı mı küs mü

İki oyuncunun aralarında ki soğukluğun başlangıcı bir kaç ay öncesine dayanıyor. Burak Özçivit, rol gereği Atagül ile olan öpüşmesi sahnesi hakkında kendisine yöneltilen soruya, “Kadir arkadaşım. Bizde yanlış olmaz” yanıtını vermişti.

Özçivit’in bu cevabı sonrası mikrofonun uzatıldığı, Atagül’ün kendisi gibi oyuncu olan eşi Kadir Doğulu ise “Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli” şeklinde tepkili bir cevap ile yakışıklı oyuncuya gönderme de bulunmuştu.

Bu döneme dayanan Özçivit ve Atagül arasında ki soğukluk ise büyümeye devam ediyor.

İkili’nin Kara Sevda dizisinin çekimlerinde mecbur kalmadıkça yan yana gelmedikleri, repliklerini tek başına çalıştıkları hatta bir arada oldukları sahnelerin çekimlerinin ayrı ayrı yapılıp, sonradan birleştirerek montajlandığı iddiaları bulunuyor.

Burak Özçivit, yazın Neslihan Atagül’ün, Kadir Doğulu ile hayatını birleştirdiği düğüne katılmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Fahriye Evcen ile evlilik kararı alıp, kendisine evlilik teklif eden Burak Özçivit’i tebrik etmemesi de ikili arasında ki gerilimin ulaştığı boyutları kanıtlar nitelikte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı