Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Deniz ve Nesrin Cevadzade Aşk mı yaşıyor? Büşra Develi aldatıldı mı?

Magazin

18 Temmuz 2018 Çarşamba 00:21:52

Burak Deniz ve Nesrin Cevadzade Aşk mı yaşıyor? Büşra Develi aldatıldı mı?

Bizim Hikaye dizisi oyuncuları Burak Deniz ve Nesrin Cevadzade aşk mı yaşıyor? Burak Deniz Büşra Develi ayrılığının arkasındaki isim Nesrin Cevadzade mi? Günün en çok konuşulan iddiasının sebebi ortalığı karıştıracak gibi duruyor. İşte magazinde yeni aşk bombası.

Magazin gündemina Kara Kedi Nesrin olarak yazılan haberde, Burak Deniz ve Büşra Develi aşkının bitiş sebebi olarak Nesrin Cevadzade gösterildi. Geçtiğimiz günlerde Alihan isimli aşkıyla yakalanan Nesrin, ondan da ayrılmış yeni aşka yelken açmıştı.

35 yaşındaki Nesrin Cevadzade’nin sette tüm vaktini kendinsen 8 yaş küçük Deniz’le geçirdiği ve ikilinin arkadaşlığının aşka dönüştüğü konuşuluyor. Büşra Develi için ihanet asla affedilmedi ve Burak Denizle aşkı bu sebeple bittiği hayranları tarafından üzüntüyle karşılandı.

3 yıllık aşkı bir çırpıda bitiren ve barışmak içinde birbirlerine şans veren Büşra Develi ve Burak Deniz’in arasına kara kdi Nesrin mi girdi? Yakışıklı aşkını dizi setinde ziyaret eden Develi, Deniz’in rol arkadaşı Nesrin Cevadzade’yle samimiyetini kıskandı. Aşkların bitmesinden sonra Nesrin ve Burak konuşmaya devam etti ve ilişkileri arkadaşlıktan aşka dönüştü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı