Blu TV’nin geçen sezon en beğenilen dizileri arasında Yarım Kalan Aşklar ile Burak Deniz ile Dilan Çiçek Deniz beraber rol almışlardı. Birbirlerine o dönem de çok yakıştırılan ikiliden yeni haber geldi. İkili hakkında bilinmeyenler neler? Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in hayatındaki ilginç tesadüfler neler?

Burak Deniz’in Şahmaran isimli Netflix dizisinin çekimlerine devam ettiği biliniyordu ama Dilan Çiçek Deniz ise bir süredir kendisine gelen projeler arasında seçim yapmaya çalışıyordu. İkilinin hayranları gelen yeni habere çok sevindi çünkü Dilan Çiçek Deniz gelen projeler arasından Burak Deniz’li olanı seçti.

Atiye’nin yönetmeni olarak nam salan Ozan Açıktan’ın yeni filmi Gidenler için başrolde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz yine birlikte olacaklar.

Aşka Düşman dizisi TV8 tanıtım fragmanı yayınladı! Aşka Düşman oyuncuları kimler? Aşka Düşman dizisi TV8 tanıtım fragmanı yayınladı! Aşka Düşman oyuncuları kimler?

Ekranlara 2011 tarihinde Kolej Günlüğü adlı dizi ile adım atan başarılı oyuncu Burak Deniz özellikle 2015 yılındaki Medcezir dizisi Aras karakteri ile dikkatleri çekmiş ve sonrasında Bizim Hikaye, Maraşlı ve Hanedan gibi başarılı dizilerde kendisine başrol olarak yer bulmuştu. Son zamanlarda dijital platform projelerine daha sıcak bakan başarılı oyuncu Yarım Kalan Aşklar sonrasında Cahil Periler ve Şahmeran’da başrol oyuncusu olarak devam ederken Didem Soydan ile olan beraberliği ile de zaman zaman gündeme geliyor.

0856148

Elidor Miss Turkey güzellik yarışması ile 2014 yılında televizyon dünyasına adım atan güzel Dilan Çilek Deniz’in ise ilk oyunculuk deneyimi ilginç bir tesadüfle Burak Deniz’in de rol aldığı Tatlı Küçük Yalancılar ile olmuş.  

Dilan Çiçek Deniz ise son olarak İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile olan beraberliği ile magazin gündeminde sıklıkla anılmaya başlanmıştı. Hatta ikili yakın bir geçmişte skandal bir haber ile de gündem olmuştu.

OGM Pictures tarafından hazırlıklarına başlanan ve yine Netflix platformunda yayınlanacak olan film Gidenler hakkında henüz daha fazla bir bilgi paylaşılmış değil. Sadece Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz hayranlarının bu filmi merakla beklediğini biliyoruz.