Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Çelik ”SÖZ” dizisine dahil oldu

Magazin

25 Aralık 2017 Pazartesi 19:45:23

Son Güncelleme: 25/12/2017 20:00:37

Burak Çelik ”SÖZ” dizisine dahil oldu

Burak Çelik yeni dönemde SÖZ dizisinde olacak.

Karagül dizisinin yakışıklı oyuncusu son dönemde ekranlardan uzak dururken yeni dönemde ekranların sevilen dizisi ”Söz” ile birlikte tekrar ekranlara geliyor. Söz dizisi ile birlikte ekranlara tekrar geri dönecek olan Burak Çelik, dizide farklı bir karaktere hayat verecek. Selim karakterini canlandıran olan yakışıklı oyuncu, bununla birlikte Eylem ile yollarının kesişmesinin ardından tahminlere göre büyük bir aşk yaşayacak diye tahmin ediliyor.

Burak Çelik Beklenmeyen Oyuncuydu

Burak Çelik diziye dahil olmasına rağmen beklenmedik bir oyuncu idi. Dizinin sevilen dizi olması ve Çelik’in diziye gerek fiziksel, gerek karakter olarak uyacak bir karakter olmasından dolayı hayranlarının da etkisi ile birlikte dizinin reyting rekorları kırabilecek olduğu iddia ediliyor.

Dizide yeni bölümde Suriye’de yaşanacak olan olayların yanında Türkiye’de terör örgütlerine karşı aktif olarak karşı duracak olan askerlerin, yaşadıkları zorlu mücadeleler başta olmak üzere aşk ve kendi hayatlarında yaşadıkları zorluklar ekrana getiriliyor. Psikolojik olarak zaman zaman dizinin üzücü sahnelerinin de vatandaşları derinden üzdüğü ancak gerçekleri yansıtabildiği şuan için belirtilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı