Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bülent Ersoy: Bana bozuk et yedirdiler!

Magazin

25 Aralık 2017 Pazartesi 14:35:56

Son Güncelleme: 25/12/2017 14:01:18

Bülent Ersoy: Bana bozuk et yedirdiler!

Bülent Ersoy kendisine bozuk et yedirildiği dolayısı ile mekanı magazin dünyasına yaydı.

Dün akşam bir kebapçıdan çıkarken görüntülenen Bülent Ersoy, mekan çıkışında mekan sahibine adeta ateş püskürdü. Kendisine bozuk etlerin yedirildiğini ve bundan dolayı moralinin çok bozuk olduğunu söyleyen Diva, ”bu mekanda bu nasıl olabilir?” sorusunu sorarak magazin muhabirlerinin yanından ayrıldı.

Bülent Ersoy, etlerin önüne gelir gelmez kokmaya başladığını ve bozuk etlerin kendisine yedirildiğini ve bundan dolayı bir daha mekana asla gelmeyecek olduğunu açıkladı. Diva, bozuk etlerin kendisinin önüne gelmesi ile birlikte etrafa ciddi bir koku yayıldığını ifade ederken, etlerden ne kadar tükettiği konusunda ve sağlık sorunu yaşayıp yaşamadığı konusunda bir bilgi vermedi.

Gittiği Her Yere Binlerce Lira Ödüyor

Tek başına ve arkadaşları ile birlikte her akşam bir mekanda görülen Diva, gittiği mekanlarda sıklıkla sorunlar yaşamıyor. Çok nadiren yaşadığı sorunlar olurken, bu tür bir sorunu daha önce hiç yaşamadığı, kendisinin mekan tarafından mağdur edildiği belirtiyor. Ünlü ve lüks mekanları tercih eden Diva’nın ödediği ücretlerin ise binlerce liralar ile anıldığı sıklıkla mekan çıkışlarında verdiği bahşişlerden de görülmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı