Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bugün Düğünümüz Var Sunucusu kimdir? Sema Öztürk kimdir bilgileri

Televizyon

6 Ağustos 2018 Pazartesi 18:48:35

Bugün Düğünümüz Var Sunucusu kimdir? Sema Öztürk kimdir bilgileri

TV8 ekranlarının yeni programı Bugün Düğünümüz Var ilk bölümüyle 6 Ağustos günü ekranlarda olacak! Peki Bugün Düğünümüz Var programı nasıl bir formatta olacak? Bugün Düğünümüz Var programının sunucusu kim oldu? TV8 ekranlarında yeni sezonla birlikte yepyeni programlarda start alacak. Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’in yeni programlarından biri de Bugün Düğünümüz Var oldu. Peki Bugün Düğünümüz Var programının sunucusu Sema Öztürk kimdir? Hayatı, biyografisi ve detayları sizler için hazırladık…

TV8 Ekranlarında yeni programlar peş peşe sıralanacak! TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, yeni sezonda kanalında çok sayıda yeni programın başlayacağını açıklamıştı! Bu programlardan biri de Bugün Düğünümüz Var oldu. TV8’in yeni sezonda ki yeni programlarından biri olan Bugün Düğünümüz Var’ın sunucusu da belli oldu! Sema Öztürk yeni sezonda yayınlanacak Bugün Düğünümüz Var programının sunucusu oldu!

Peki Sema Öztürk kimdir? Sema Öztürk hayatı, biyografisi, yaşı, kilosu? Sema Öztürk’ü daha önce hangi dizi-filmlerde izledik, Sema Öztürk daha önce hangi programları sundu? 1977 İstanbul doğumlu olan Sema Öztürk İstanbul Üniversitesi İktisat (İngilizce) bölümünü bitirdi. Okulu bitirdikten sonra Kral TV’de sunuculuk yapan güzel oyuncu-sunucu, O Hayat Benim, Karadayı, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde de roller aldı. Aynı zamanda bir dönem mankenlik de yapan Sema Öztürk son olarak Meryem dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştı!

BUGÜN DÜĞÜNÜMÜZ VAR PROGRAMININ SUNUCUSU SEMA ÖZTÜRK

TV8 ekranlarının yeni programı Bugün Düğünümüz Var’ın sunucusu Sema Öztürk, programda gelin damat ve davetliler ile diyaloglar içine girecek. İletişim becerisi yüksek olan Sema Öztürk, 1,72 cm boyunda ve 54 kilogramdır. Güzel sunucu 41 yaşındadır. Daha öncede birçok programda sunuculuk deneyimi bulunan Sema Öztürk’ü bundan böyle Bugün Düğünümüz Var programında izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı