Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Fragmanı Şahin Ali’nin oğlu olduğunu anlar

Dizi Haberleri

11 Ocak 2017 Çarşamba 21:03:46

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:28:51

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Fragmanı Şahin Ali’nin oğlu olduğunu anlar

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölümünde Rauf’un oyunları, Ali, İstanbul’da tıkılıp kaldığını sanar ve bu bir başkasından yardım istemesine neden olur.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Fragmanı Şahin Ali'nin oğlu olduğunu anlar

Şahin, Ali’nin kendi oğlu olduğu öğrenince hayata tekrar tutunmak için artık bir sebebi vardır ancak bu bu sır ile bir süre daha sabretmesi gerekir.

Düğünün, gazetelere düşen resimler yüzünden iptal olması Mirkelamoğulları hanesi ise oldukça germiştir. Yiğit düğünün iptal olmasını Derin’i kaybetmek değil de Tekin Bey’in gücü üzerinden yaptığı planların aksamasından korkmaktadır.

Ali ise, İstanbul’da sıkışıp kalmasını fırsata çevirmek ister ve Derin’in daha önce verdiği adrese giderek onu görmek ister ancak bu ziyareti Derin’in ona yalan söylediğini anlamasından başka bir işe yaramayacaktır.

Derin ise Ali’nin gittiğini düşündüğü için ailesine onunla görüşmeyeceğine dair söz vermiş olsa da Ali’nin gitmediğini öğrendiğinde ortalık tekrar karışacaktır.

Tekin Mirkelamoğlunun kendisine tuzak kurduğunu öğrenin kızı Derin’de, Ali’yi bulup ona kendini anlatmak için elinden geleni yapacaktır. Heyecan dolu bir bölümün yaşanacaklar 18 ocak tarihli 3.bölümde ortaya çıkacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı