Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bu Kızın Öyküsü Final Yaparak Yayından Kaldırılıyor

Dizi Haberleri

25 Temmuz 2018 Çarşamba 16:59:46

Bu Kızın Öyküsü Final Yaparak Yayından Kaldırılıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Bu Kızın Öyküsü”nden kötü haber geldi! Blu TV’de belgesel türünde yayınlanan ve toplam 9 bölümü bulunan Bu Kızın Öyküsü, Kanal D’de yayınlanan 2 bölümünün ardından bekleneni veremedi ve erken final kararı alındı! Bu Kızın Öyküsü son bölümüyle 3. kez Kanal D ekranlarında olacak ve yayından kalkacak.

Blu TV’de belgesel türünde yayınlanan Bu Kızın Öyküsü, 9 kadının yaşam dünyasını, cesurluklarını ve kararlarının yansımalarını anlatıyordu. Kanal D ekranlarında da 9 bölüm yayınlanması planlanan Bu Kızın Öyküsü, internettekinin aksine televizyonda umduğunu bulamadı! Yayınlanan 2 bölümü itibariyle istediği reyting ve başarıya ulaşamayan Bu Kızın Öyküsü, 3. bölümüyle final yapıp yayından kalkacak!

Kanal D Yönetimi istediği sonuçları vermeyen Bu Kızın Öyküsü’ne erken final yaptırıp yayından kaldırma kararı aldı. Toplamda 9 bölümden oluşan yapımın Kanal D ekranlarındaki ömrü 3 bölüm olmuş oldu. Bu Kızın Öyküsü oyuncuları ve senaryosu itibariyle başarılı bulunsa da beklentileri karşılayamayarak istediği reytingi televizyonda alamamıştı.

BU KIZIN ÖYKÜSÜ 3. BÖLÜM KANAL D’DE NE ZAMNA YAYINLANACAK?

İlk 2 bölümü yayınlanan Bu Kızın Öyküsü, 3. bölümüyle Kanal D ekranlarına veda edecek. Kanal D’de 3. bölümüyle final yapacak Bu Kızın Öyküsü’nün son bölümünü 28 Temmuz Cumartesi günü saat 14.00’da izleyebileceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı