Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Börü Dizisi Oyuncuları kimler? Börü Devam Edecek mi?

Dizi Haberleri

15 Temmuz 2018 Pazar 13:32:13

Börü Dizisi Oyuncuları kimler? Börü Devam Edecek mi?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Börü, yayınlanan 6. bölümünün ardından adeta yok olmuştu. Börü dizisi bitti mi, yeniden devam edecek mi? Börü dizisinin yeni bölümleri yayınlanacak mı? Dağ ve Dağ 2’nin yapımcısı ve yönetmeni Alper Çağlar projesi Börü hakkında yazılanları çizilenleri sizler için derledik…

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Börü, 6 bölümlük yayın hayatının ardından noktayı koymuştu. Beyaz perdede Dağ ve Dağ 2 filmleriyle dikkat çeken yapımcı ve yönetmen Alper Çağlar’ın televizyon projesi olarak Star TV ile anlaştığı Börü Star TV’de yayınlanan 6 bölümün ardından televizyona veda etmişti. Börü’nün televizyon versiyonunun ardından 2019’a beyaz perdede yeni bir projeyle devam etmesi bekleniyor.

Börü’nün 6 bölümlük televizyon macerasının ardından tekrar televizyonda yayınlanmayacağı öğrenildi. Televizyondaki 6 bölümlük setin ardından Börü hayranları artık gözünü Beyaz Perdeye çevirdi. Yapımcı ve yönetmen Alper Çağlar’da projeye başlarken televizyonda 6 bölümün yayınlanacağını ardından film hazırlıklarına girişileceğini söylemişti.

Oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Fırat Doğruoğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Ahu Türkpençe ve Armağan Oğuz gibi isimlerin yer aldığı Börü dizisiyle ilgili yeni bir gelişme var! Star TV, Börü tutkunları için bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor!

BÖRÜ 15 TEMMUZ AKŞAMI STAR TV’DE!

Börü dizisinin tekrar bölümleri bu akşam, 15 Temmuz Pazar günü saat 20.00’da 6 bölüm art arda yayınlanacak! Börü dizisi tutkunları için Star TV, tam 6 bölümü arka arkaya yayınlayacak, kaçırmayınız…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı