Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bordo Bereliler Suriye filminin galası yapıldı

Film Haberleri

6 Nisan 2017 Perşembe 16:34:43

Bordo Bereliler Suriye filminin galası yapıldı

15 Temmuz darbe girişimi ardından çalışmalarına başlanan, ve duyurulduğu günden bu yana merakla beklenen Bordo Bereliler Suriye filminin galası, geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi.

Bordo Bereliler Suriye filminin galası yapıldı

Yapımcılığını 16 Medya’nın üstlendiği, Erhan Baytimur’un yönetmenliğini yaptığı Bordo Bereliler Suriye filmi, 7 Nisan Cuma günü vizyona girecek.

Televizyon ekranlarında da ‘asker’ konulu dizi fırtınası eserken, beyazperdeye taşınan filmde, Suriye’deki bir terör örgütü ile mücadele edilecek.

Filmin oyuncu kadrosunda, Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen, Açelya Elmas, Feyza Çıpa,Tuğba Özay, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Yaşar Uzer, Burak Arslan, Erdoğan Yaprak, Ali Ertem, Oğuz Yağcı, Taner Bahadır, Turgay Atalay, Tayfun Sav, Alper Atak, Kübra Dilara Çelen, Kahraman Sivri gibi isimler yer alıyor.

Terör örgütü tarafından kaçırılan arkadaşlarını kurtarmak için telsizlerini kapatıp, operasyona başlayan kahraman askerlerin mücadelesi konu alınacak.

Gala’da film ile ilgili açıklamalarda bulunan Cenk Artan, filmi “Akıcı, soluksuz ve heyecanla izlenecek bir film oldu. Seyirciyi sıkmayacak tam tersine ne olacak merakı seyirciyi kilitleyecektir. Emeği geçen herkese teşekkürler. Takdir seyircinin. Cuma günü vizyondayız” diye tanımladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı