Ünlü sanatçı Aleyna Tilki son zamanlarda özel hayatı ile ilgili olarak sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Güzel sanatçının bu sefer de adı sosyetenin gözde bekarlarından olan Taha Bilici ile anıldı. Merak edilenler haberin içeriğinde...

21 yaşındaki başarılı sanatçı Aleyna Tilki son zamanlarda aşk hayatı ile sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Ünlü sanatçı Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde ismi daha önce Serenay Sarıkaya ile de anılan Haldun Demirhisar ile de geçmişti. Ancak daha sonra yapılan açıklamalar ile bu iddia yalanlanmıştı.

1_1280x720-58

Aleyna Tilki’nin Yeni Sevgilisi Taha Bilici!

Ünlü sanatçı Aleyna Tilki bu sefer magazin gündemine bomba bir haber ile düştü. Yetenekli sanatçı son zamanlarda özel hayatı ile ilgili olarak sık sık gündeme gelir oldu. Ünlü popçu Aleyna Tilki’ nin ismi en son 51 yaşındaki iş insanı Haldun Demirhisar ile de anılmıştı. Bunun üzerine Tilki, "Haldun benim altı yıldır arkadaşım. Sürekli fotoğraflarımızı paylaşıyoruz zaten. Türkiye'de sanat vizyonu en geniş olan insanlardan biri. Onunla beraber çok güzel bir iş yapacağız. O benim arkadaşım" şeklinde açıklama yaptı.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

21 yaşındaki ünlü popçu Aleyna Tilki, aralarındaki yaş farkının arkadaşlığa engel olup olmadığına da "Yaş ne ki? Biliyorsunuz içerisine giremediğim mekanlarda benim şarkım çalıyordu 16 yaşındayken. Yaş benim için bir şehir efsanesi" ifadelerini kullandı. Aşk hayatında yaş farkının önemine de "Tabii ki kendi yaşıma yakın olan insanlarla ilişki kurmak isterim. Ama büyük de konuşmamak lazım. Şu an öyle bir şey yok, mümkün de değil yani. Hayatımda da kimse yok" sözleri ile değendi.

3_1280x720-55

İddiaya Göre Aleyna Tilki’ nin Yeni Sevgilisi Taha Bilici!

Ünlü popçu Aleyna Tilki yılbaşı gecesi hayranları ile bir araya gelemediği için sosyal medya platformları üzerinden canlı yayın yaparak sevenleri ile buluştu. Öte taraftan Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’ nin Üsküdar’ da yer alan evine saplantılı hayranı gizlice girmeye çalışmış. Bununla ilgili olarak da Tilki, "Hayran demek doğru olmaz aslında ona. Ailemi çok korkuttu. Bir de serbest bırakılması üzdü bizi" ifadelerini kullandı.

Son zamanlarda sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen Aleyna Tilki saplantılı hayranı yüzünden başka eve taşınmak zorunda kaldı. Ünlü popçu saplantılı hayranından dolayı ev taşıma ile ilgili olarak da  "Evet maalesef evimin adresini değiştirdim, şikayetim devam ediyor" dedi. Ayrıca Aleyna Tilki, kendisini rahatsız eden kişiler ile de kendisi uğraşacağını ifade ederek “Evet kendim mücadele edeceğim, zaten bunu belirttim” sözlerini kullandı.

Ünlü popçu, 21 yaşındaki Aleyna Tilki magazin gündemine bomba bir haber ile düştü. Güzel sanatçının yeni bir aşka yelken açtığı söylendi. Başarılı sanatçı Aleyna Tilki bu sefer bambaşka bir isimle anıldı. Sosyetenin gözde bekarlarından olan Taha Bilici ile ünlü sanatçı Aleyna Tilki’ nin aşk yaşadığı iddia edildi.

Sosyetenin gözde bekarlarından olan genç iş insanı Taha Bilici ile 21 yaşındaki ünlü sanatçı Aleyna Tilki’ nin aşk yaşadığı iddia edildi. İddiaya göre Tilki, genç iş insanı Taha Bilici ile geçtiğimiz günlerde bir partide tanışıp görüşmeye başladı. Tilki ve Bilici ikilisi tarafından henüz herhangi bir açıkla yapılmadı.