Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bodrum Masalı Son Bölümünde Boşanma Şoku! – 20.Bölüm Kanal D Canlı Yayınında

Magazin

22 Ocak 2017 Pazar 11:43:12

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:50:51

Bodrum Masalı Son Bölümünde Boşanma Şoku! – 20.Bölüm Kanal D Canlı Yayınında

Kanal D’nin Bodrum masalı dizisi bu akşam 20. bölümü ile ekranlara geliyor. Bodrum Masalı son bölümünde Yıldız ile Evren boşanıyorlar.

Bodrum Masalı 20.Bölüm Yıldız Evren'den boşanıyor

Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş) ve Toprak Sağlam’ın (Gözde) başrollerinde yer aldığı Bodrum Masalı’nın yeni bölümünde gerilim yükseliyor.

Kanal D’nin Pazar günleri yayınlanan başarılı dizisi Bodrum Masalı’nın 22 Ocak’da ekrana gelen 20.bölümünde yaşananlar ise şöyle:

Faryalı teknesi patlayan Süha Reis’i beklemeye devam etmektedir. Kuzey Işıkları’nın Uzay olduğunun ortaya çıkmasının ardından Aslı ve Ateş gerginlik yaşar. Alara da bir yandan Uzay’ı Aslı’ya yardım etmekten vazgeçirmeye çalışır.

Gözde karnındaki bebeği de kullanarak Evren’i geri kazanma planını başlatır. Evren boşanma davası duruşması için geldiği adliyede ailesini ikna etmeyi dener, Ergüvenler duruşmada büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Uzay ilk denemede başarısız olsa da Aslı’ya annesini bulma konusunda yardım etmekte kararlıdır.

Bodrum Masalı 20.Bölümü ile 21 Ocak 2017 Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Bodrum Masalı 20.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı