Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bodrum Masalı 20.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? – 22 Ocak Pazar

Dizi Haberleri

15 Ocak 2017 Pazar 20:15:32

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:26:06

Bodrum Masalı 20.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? – 22 Ocak Pazar

Bodrum Masalı’nın yeni bölümünde gerilim ve hüzün yine tavan yapıyor. Gerçekler, Faryalı’nın canını çok yakıyor. Heyecan dolu 20.bölüm için fragman izleyicileri ekran başına kilitledi.

Bodrum Masalı 20.Bölüm 22 Ocak Haberi

Uzay’ın kim olduğunun ortaya çıkması, gerilime yol açıyor. Kuzey ışıkları’nın Uzay olduğunun öğrenilmesi ve Aslı ile ilgili ne gibi planları olduğu ortaya çıkıyor.

Evren’in itirafı, yıllardır saklı kalan gerçeğin ortaya çıkması Faryalı’nın yıkılmasına neden olur. Bu gerçeğin Faryalı’da yarattığı şok, Kırık Yusuf’un adamlarına bile ses etmemesine neden olur.

Diğer taraftan Yıldız, kendisini Faryalı’ya nasıl affettireceğini düşünmektedir. Yıldız, Faryalı’nın gönlünü alabilmek için elinden geleni yapar.

Ateş ve Kelebek ise, Kırık Yusuf’un elinde olan Faryalı’yı kurtarmak için plan yaparlar. Bu esnada tek planı olan onlar değildir, Uzay’da verdiği parti kisvesi altında, Aslı ile ilgili planlarını devreye sokar.

Bodrum Masalının son bölümünde neler olmuştu?

Ateş’in para bulabilmek için girdiği araba transferi işi bekledikleri gibi gitmez. Arabanın bagajında genç bir adam bulurlar. Kelebek, Aslı ve Ateş, peşlerindeki polisten kaçmaya çalışırken, arabanın bagajında buldukları gencin kim olduğunu merak etmektedirler. Yıldız ise Evren’den boşanmaya kararlıdır. Verdiği kararı uygulamak için harekete geçer ama Evren boşanmamak için direnecektir.

Bodrum Masalı 20.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı