Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bodrum Masalı 19.Bölüm Fragmanı – Yıldız Boşanmakta Kararlı

Dizi Haberleri

8 Ocak 2017 Pazar 20:14:04

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:41:23

Bodrum Masalı 19.Bölüm Fragmanı – Yıldız Boşanmakta Kararlı

Ateş ile Aslı, bagajlarında birinin olduğunu fark eder ve kendilerini tuzağın içinde bulurlar. Evren ise Yıldız’ın kararına kesinlikle karşıdır ve ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Bodrum Masalı 19.Bölüm Fragmanı - Yıldız Boşanmakta Kararlı

Yıldız sesi ile Faryalı mest ederken, herkes oldukça mutlu ve mesuttur. Ama bu mutlu ve huzur dolu anlar çok uzun sürmeyecek gibi görünmektedir.

Bodrum Masalı’nın yeni bölümünde Yıldız’ın boşanmak istemesi, Evreni çıldırtıyor. Evrenin buna tepkisi nasıl olacak?

Bir yanda polis kovalamacısından kaçan Ateş ve Aslı, bir yanda Evren’den boşlanmak istediğini söyleyen Yıldız! Bodrum Masalı 15 Ocak Pazar günü yayınlanacak olan bölümünde nefesler tutuluyor. Bodrum Masalı’nın 19.bölüm fragmanı ile her şey su yüzüne çıkıyor.

Kanal D’de yayınlanan, Şevval Sam ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaştığı, Bodrum Masalı’nın 15 Ocak Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı haberin devamında yer almaktadır.

Bodrum Masalı Önceki Bölümünde Olanlar:

Aldatıldığını anlayan Yıldız, havaalanında uçağa binmek üzere olan Evren ve Gözde ile yüzleşir. Bu zor günlerde yanında yine Faryalı vardır. Su’nun da affetmediği Evren artık evdeki herkes tarafından dışlanmıştır. Aslı, evine giren Alara ve Uzay’a hesap sorar.

Öte yandan, Uzay’ın Faryalı Otel’deki ortaklığı gençlerin sinirini bozmaktadır. Ateş, ailenin reisliğine soyunur ama para bulmak için üzerine atlayacağı iş, başını hiç beklemediği bir derde sokacaktır.

Bodrum Masalı 19.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı