Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

BluTV’den Yeni Drama: “Çalınmış Hayatlar”

Televizyon

30 Mart 2017 Perşembe 16:58:58

BluTV’den Yeni Drama: “Çalınmış Hayatlar”

Türkiye’nin ilk internet televizyonu olarak dijital platformda yayın yapan Blutv, yeni yapımları izleyiciler ile buluşturmaya devam ediyor.

BluTV'den Yeni Drama: "Çalınmış Hayatlar"

Önemli yatırımlara imza atan Blutv, Haluk Bilginer’li ilk online yerli dizi ‘Masum’ ile aynı zamanda ilk reklamsız diziyi dijital platformda izleyici ile buluşturmuştu.

Hemen ardından ise 24 Şubat’ta Sahipli adında, Funda Güray ve Baran Akbulut’un rol aldığı korku dizisi Blutv’de yayınlanmaya başlamıştı.

Şimdi ise izleyicileri bir drama ile buluşturmaya hazırlanan BluTV, Türkiye’nin kanayan yarası olan kadın cinayetlerini konu alan bir yapımın hazırlığında.

BluTV, Türk kamuoyunu uzunca süre meşgul eden Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierra cinayetlerini dijital platforma taşıyacak.

D Productions ve GameYapım’ın ortak yapımı olan hazırlanacak olan ‘Çalınmış Hayatlar’ dava dosyalarına üzerinden kurgulanarak ailelerin özel izni ve katılımıyla izleyicilere sunulacak.

Başrollerinde, Özge Özkaplan (Özgecan Aslan), Cansu Diktaş (Münevver Karabulut) ve Onuryay Evrentan (Sarai Sierra)’nın yer alacağı dizi, 60’ar dakikalık bölümlerden oluşup, her hafta 1 bölüm yayınlanacak şekilde toplamda 3 bölüm olarak yayınlanacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı