Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak

Dizi Haberleri

6 Ağustos 2018 Pazartesi 17:56:21

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak

ATV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970’lerin Adana’sını günümüze taşıyacak. Dizinin çekimlerine de başlanıyor! İlk bölümleri İstanbul’da çekilecek dizinin ilerleyen bölümleri için Adana Çukurova’da büyük bir plato kuruldu! Peki ATV’nin yeni sezonda yayınlanacak iddialı dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman başlayacak? Belli oldu mu? Sizler için araştırdık…

ATV ekranlarının yeni sezon için iddialı dizilerinden biri de Bir Zamanlar Çukurova dizisi oldu! 1970’li yılların Adana’sını günümüze taşıyacak dizinin çalışmaları çoktan başladı! İlk çekimleri İstanbul’da yapılacak ardından da Adana Çukurova’da ilerleyen sahne ve bölümlerin çekimleri gerçekleştirilecek. Adana Çukurova’da 450 kişilik profesyonel ekip, dizi için ihtişamlı, gösterişli ve 1970’lere uygun bir çiftlik inşa etti. Yeni sezonda ATV’nin en büyük kozları arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova’nın çekimleri başladı.

Dizi tutkunlarının aklını karıştıran soruların başında Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman başlayacak? Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi gün yayınlanacak? Soruları geliyor. ATV ekranlarında yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak dizinin 2019 Ocak Ayında ilk bölümüyle yayın hayatına başlayacağı konuşuluyor! Dizinin ilk bölümü gerçekten 2019’da mı yayınlanacak? Kesin bir açıklama henüz gelmedi. Ama iddialar 2019 Ocak ayını işaret ediyor!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR YER ALIYOR?

ATV ekranlarının yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş gibi isimler yer alıyor. Dizinin yeni sezona damga vurması beklenirken reytinglerde bakalım hangi dizilerle yarış içerisinde olacak? Dizinin hangi gün yayınlanacağı belli olmadığı için şuan için bir şey diyemiyoruz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı