Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bir Zamanlar Çukuova Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler jenerik

Dizi Haberleri

6 Ağustos 2018 Pazartesi 20:49:28

Bir Zamanlar Çukuova Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler jenerik

Yeni sezonda ATV ekranlarına damgasını vuracak yeni dizi Bir Zamanlar Çukurova’nın cast çalışmaları tamamlandı artık çekim aşamasına geçildi! Bir Zamanlar Çukurova dizisine sahneleri kadar çalan şarkıları ve müzikleri ile jeneriği de damgasını vuracak! Yeni sezonun en dizi projeleri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde çalan müzikler neler? Sizler için araştırdık…

Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak iddialı dizi Bir Zamanlar Çukurova’nın şimdiden müzikleri ve jeneriği merak konusu oldu! 70’li yılların Adana’sını gözler önüne serecek nostaljik dizinin 2019 Ocak ayında ilk bölümüyle başlayacağı iddia edilirken bu tarihin daha önce olabileceği de konuşulmuyor değil! Dizinin çekimlerinin ilk etabı İstanbul’da gerçekleştirilecek. Ardından ilerleyen bölümler için Adana Çukurova’da 450 kişilik profesyonel ekibin çalışıp kurduğu gösterişli çiftlikte devam edecek. Dizinin müzikleri de şimdiden merak konusu oldu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon için reytinglerde büyük başarı yakalaması bekleniyor! Dizinin cast çalışmaları bitti ve oyuncu kadrosu netlik kazandı. Öte yandan çekimleri için son hazırlıklar da tamamlandı! Dizinin çekimlerinin başlayarak yeni sezonda yayın hayatına başlayacak olması dizi tutkunlarını da sevindirdi! Dizi tutkunları Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle Adana yöresinin 1970’li yıllardaki yaşamını hissedecek.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ MÜZİKLERİ

Aşk, Hasret, Fedakarlık, Kahramanlık ve Cesareti bir arada sunacak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin müzikleri, jeneriği ve dizide çalan şarkılar yayınlanmaya başladıkça Sinehaber farkıyla bu sayfadan öğrenebileceksiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yayınlanan tüm müziklerin yazarını ve sözlerini bu sayfadan güncelleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı