Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Oyuncuları belli oluyor! Miray Daner kadroda

Dizi Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar 17:13:07

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Oyuncuları belli oluyor! Miray Daner kadroda

Kanal D ekranlarında yeni sezon dizisi Bir Litre Gözyaşı’nın oyuncu kadrosu belli oldu! Bir Litre Gözyaşı dizisi yeni sezon itibariyle Kanal D ekranlarında başlıyor! Farah Zeynep Abdullah ve Kerem Bursin’in başrol oynayacağı düşünülen dizide oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Bir Litre Gözyaşı dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunu sizler için derledik…

Kanal D ekranlarında seyirciyi ekrana kilitleyecek yeni dizi Bir Litre Gözyaşı için çalışmalar sürüyor! Yeni sezonda ekranların vazgeçilmezi olmak ve reyting rekorları kırmak isteyen dizinin oyuncu seçiminin tamamlanmasının ardından deneme çekimlerine geçilecek. İlk etapta başrol için Farah Zeynep Abdullah ve Kerem Bursin’in ismi geçiyorken dizeye Vatanım Sensin’de Hilal karakteriyle izleyicilerin sevgilisi haline gelen ve Hilal-Leon aşkındaki oyunculuğuyla büyük sükse yaratan Miray Daner, Bir Litre Gözyaşı dizisine katıldı. Diziye kesin olarak katılan ilk isim Miray Daner olurken yakın zamanda oyuncu kadrosunun tamamen kesinleşmesi bekleniyor.

Bir Litre Gözyaşı Dizisinin Konusu Ne Olacak?

Kanal D’de yeni sezonda yayınlanacak dizinin konusu bir kızın, tesadüfen öğrenilen çaresiz hastalığı sonucu hayata tutunma çabası ve ailesiyle arkadaşların bu konuda ona olan desteği olacak. Dizide Farah Zeynep ile Kerem Bursin’in başrolleri paylaşması beklenirken daha oyuncu kadrosu olarak kesin bir adım atılmış değil.

Kanal D’deki dizinin Ekim-Kasım ayları itibariyle ilk bölümünün yayınlanması ve büyük bir reyting başarısı yakalaması halinde 2-3 sezon boyunca sürmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı