Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bir kitap daha dizi oluyor

Dizi Haberleri

26 Ağustos 2017 Cumartesi 19:06:36

Bir kitap daha dizi oluyor

Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Çalıkuşu, Hanımın Çiftliği, Dudaktan Kalbe gibi daha nice roman, beyazperde ve beyazcam’a uyarlandı, bir çoğu büyük ilgi görürken, bir kısmı ise ekranlara kısa sürede veda etmek zorunda kaldı.

Bir kitap daha dizi oluyor

Dizi olarak izleyici ile buluşturulan son kitap, Azra Kohen’in üçlemesinden ‘Fi’ oldu. İnternet üzerinden izleyiciye sunuculan Fi sonrasında, bir süre önce beyazperde’de beklenenin üstünde başarı elde eden 4N1K’da dizi olma yolunda ilerliyor.

Genç yazar Büşra Yılmaz’ın kaleminden çıkan ve bir süre önce beyazperde’de izleyici ile buluşan 4N1K filmi, 12 hafta boyunca vizyonda kalarak, 459 bin seyirci ile 4 milyon 960 bin Türk lirası gişe hasılatı elde etti.

Sinema’da ilgi görmesi sonrası’nda 4N1K’nın dizi olarak ekranlara uyarlanacağı ve Fox Tv ile de bu gençlik dizisi için görüşmelere başlandığı iddiası kulislerde konuşuluyor.

Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer ve Cihan Şimşek’in başrollerini paylaştığı 4N1K, 4 erkek arkadaşıyla büyüyen farklı bir genç kız olan Yaprak’ın renkli hikayesini konu alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı