Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Binnur Kaya ‘Küçük Semiha’ rolü ile kırıp geçirecek

Dizi Haberleri

31 Temmuz 2017 Pazartesi 17:02:43

Son Güncelleme: 31/07/2017 17:03:42

Binnur Kaya ‘Küçük Semiha’ rolü ile kırıp geçirecek

Yakında Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Bu Sayılmaz adlı dizi gerek senaryosu gerekse de başarılı oyuncu kadrosu ile izleyenleri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.

Binnur Kaya 'Küçük Semiha' rolü ile kırıp geçirecek

Komedi alanında Türkiye’nin sayılı oyuncuları arasında yer alan Binnur Kaya, daha önce rol aldığı Türk Malı’nda ki Abiye Kuzu tarzı bir karakteri canlandırmaya hazırlanıyor.

Bu Sayılmaz adlı dizide şarkı söyleyen, fantazi müzik alanında ise çok beğenildiğine inanan bir bar şarkıcısı olan ‘Küçük Semiha’ karakterine hayat verecek.

Tıpkı Türk Malı’nda olduğu gibi burada da oldukça rüküş bir görüntü verecek olan Kaya’nın, kıvırcık saçları da tiplemesine tam oturmuşa benziyor.

Dizi de Binnur Kaya’ya başrol de Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ eşlik ederken, Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi isimlerde oyuncu kadrosunda yer alacak.

Bu Sayılmaz dizisinin konusu ise şöyle: Sayılmazlar. Abla Melek Sayılmaz, abi Armağan Sayılmaz, ve kız kardeşler Biricik ve Cansın Sayılmaz’dan oluşan ailemiz İstanbul’da oldukça sıkıcı bir hayat sürdürmektedir. Melek Sayılmaz’ın hayattaki tek arzusu, bir başına büyüttüğü kardeşlerinden bir an önce kurtulmak ve böylece o hep hayalini kurduğu Bodrum’a ilk otobüsle kaçabilmektir. Ancak sivri dilli, hazır cevap ve kardeşlerinden illallah diyen ablamız Melek hanım, öyle pek de melek sayılmaz.

Bu Sayılmaz Tanıtım Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı