Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bigutay Deligöz kimdir? Hayatı, biyografisi

Özel Haber

12 Ağustos 2018 Pazar 22:01:01

Bigutay Deligöz kimdir? Hayatı, biyografisi

Türkiye’nin ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Duygusu Gülpınar’ın yeni sevgilisi olan Bigutay Deligöz kimdir? Bigutay Deligöz kaç yaşında? Nereli? Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Duygusu Gülpınar’la aşk yaşayan Bigutay Deligöz en çok aranan isimler listesine girmeyi başardı. Biz de Bigutay Deligöz kimdir? Bigutay Deligöz’ün hayatını, biyografisini sizler için araştırdık…

Bigutay Deligöz, bir anda sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı! Sosyal medyada hızlı adı duyulan Bigutay Deligöz’ün, ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Duygusu Gülpınar ile aşk yaşadığı iddia ediliyor! Duygusu Gülpınar, kısa bir süre önce sevgilisi Ali Ağaoğlu’dan ayrılmıştı! Duygusu Gülpınar şu sıralar Genç iş adamı Bigutay Deligöz ile yeni bir aşka yelken açtı!

Bİgutay Deligöz ismi bir anda gündeme bomba gibi düştü! Sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına giren Bigutay Deligöz, kullanıcılar tarafından hayatı, biyografisi aranmaya başlandı. Bigutay Deligöz’ün genç bir iş adamı olduğu öğrenilirken kaç yaşında olduğu, neyle uğraştığı ve fiziksel özellikleri, hayatı ile ilgili net bilgilere henüz ulaşılamadı.

BİGUTAY DELİGÖZ KİMDİR? HAYATI

İnstagram hesabı instagram/Bigutaydeligoz olan Bigutay Deligöz, paylaştığı videoyla sevgilisi Duygusu Gülpınar’dan ayrıldığını açıkladı! Bigutay Deligöz, Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Duygusu Gülpınar ile kıskançlık yüzünden ilişkisini bitirdiğini sevgilisinin kendisini Cansu Taşkın’dan kıskandığını açıkladı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı