Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bez Bebek Tekrar Bölümleriyle A2 TV’de Yayınlanacak!

Dizi Haberleri

27 Temmuz 2018 Cuma 00:00:18

Bez Bebek Tekrar Bölümleriyle A2 TV’de Yayınlanacak!

Bir dönem FOX TV’de yayınlanan ve favori diziler arasında yer alan Bez Bebek izleyicilerine müjde! Geçmişte özellikle çocuk ve genç yaş kuşağını FOX TV ekranlarına kilitleyen Bez Bebek dizisinin tekrar bölümleri A2’de yayınlanmaya başlayacak. Peki Bez Bebek tekrar bölümlerini hangi günler izleyebileceğiz, saat kaçta yayınlanacak?

FOX ekranlarının bir döneme damga vuran dizisi Bez Bebek, tekrar bölümleriyle yine ekranlara gelmeye hazırlanıyor! Focus Film yapımcılığında hazırlanan ve FOX TV ekranlarında yayınlanan, özellikle de çocuk ve genç yaş kategorisine hitap eden Bez Bebek dizisinin tekrar bölümleri A2’de yayınlanmaya başlayacak. A2 ekranlarında tekrar bölümlerini izleyebileceğimiz Bez Bebek, yayınlandığı dönemde çok sevilmiş ve beğenilmişti.

Oyuncu kadrosunda Evrim Akın, Tan Sağtürk, Oya Aydoğan ve Sevinç Aktensel gibi isimlerin yer aldığı Bez Bebek dizisi A2’de ne zaman yayınlanacak? Saat kaçta tekrar bölümlerini izleyebileceğiz? Diye soruyorsanız hemen cevabını verelim. Bez Bebek dizisinin tekrar bölümleri 1 Ağustos Çarşamba gününden başlamak üzere hafta içi her gün saat 15.50’de A2 kanalında olacak!

BEZ BEBEK DİZİSİ NASILDI? BEZ BEBEK DİZİSİNİN SENARYOSU

Bez Bebek Nana, kendi evreninden dünyaya gelmiş ve bir ailenin hizmetçisi olmuştu. Çocukların sevgisini kısa sürede kazanan Nana, gece yarısı saat 12.00 olduğunda Bez Bebek’e dönüşmekte. Bu onun en büyük sırrı ve bunu ailenin küçüklerinden başka dünyada kimse bilmiyor! Nana’nın birde azılı bir düşmanı, rakibi Şoker var.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı