Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyaz Show Yeni Sezonda FOX TV’de olacak!

Televizyon

20 Temmuz 2018 Cuma 15:21:07

Beyaz Show Yeni Sezonda FOX TV’de olacak!

Uzun süredir büyük bir muammaya dönüşen Beyaz Show’un yeni kanalı belli oldu! Kanal D ekranlarında 20 yılı aşkın süredir yayınlanan talk show programı Beyaz Show yeni sezonda FOX TV ekranlarında olacak! Sunucu Beyazıt Öztürk’ün format haline getirdiği Beyaz Show’un Kanal D’de yayından kaldırıldıktan sonra biteceği ve bir devrin sona ereceği söyleniyordu! Ancak Beyaz Show’un yeni kanalı FOX oldu!

Kanal D ekranlarının sevilen talk show programı Beyaz Show, yeni sezonda FOX TV ekranlarında olacak! Ulaştığımız özel bilgilere göre Kanal D ekranlarında miyadını dolduran ve Kanal D’nin yeni sezon planlarında yer bulamayan Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğundaki Beyaz Show, yeni sezona FOX’ta devam edecek. Kanal D’de yayından kaldırıldıktan sonra Beyaz Show’un yayın hayatını noktalayacağı ve Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show’a devam etmeyeceği iddia ediliyordu!

Kanal D’den ayrılan talk show programı için Beyazıt Öztürk verdiği demeçlerde bazı projelerin ve girişimlerin sürdüğünü açıklamıştı. Geçtiğimiz haftalarda İspanya’da otel odasının balkonunda bir güzelle tavla oynarken objektiflere yakalanan yakışıklı şovmen Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’u önümüzdeki sezondan itibaren FOX ekranlarında sürdürme kararı aldı. Beyaz Show ile FOX TV Kanal yönetimi arasındaki görüşmeler olumlu sonuçlandı ve FOX TV, Beyaz Show’u kendi kanalına taşıdı!

BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN BAŞKA BİR FORMATLA YENİ BİR PROGRAM YAPACAĞI İDDİA EDİLİYORDU!

Beyaz Show formatının geçtiğimiz dönem tek düzeleştiği, monotonlaştığı ve artık sıkıcı gelmeye başladığı eleştirilerine maruz kalan Beyazıt Öztürk’ün Kanal D kanal yönetiminin de Beyaz Show’u yayından kaldırma kararı almasının ardından televizyona bir süre ara verip yeni bir formatla ekranlara geri döneceği konuşuluyordu. Kulis iddialarının yanı sıra SİNEHABER ÖZEL HABERİ ile Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show programını FOX ekranlarında yeni sezonda da sunmaya devam edeceği kesinleşti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı