Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyaz Show canlı yayına dönüyor

Televizyon

22 Ağustos 2017 Salı 13:35:39

Beyaz Show canlı yayına dönüyor

Ocak 2016’da ekrana gelen bir bölümde canlı yayına telefonla bağlanan bir konuğun yaptığı konuşma’nın terör propagandası olarak görülmesi sonrası başına dert alan ünlü sunucu, geçtiğimiz sezon bant yayını ile ekranlara gelmişti.

Beyaz Show canlı yayına dönüyor

Doğu Bölgesinde yapılan terör operasyonları ile ilgili canlı yayına bağlanan Diyarbakırlı bir öğretmenin konuşmasını alkışlaması Beyazıt Öztürk’ün başını ağrıtmıştı.

Sosyal medya da bir anda eleştiri oklarının hedefi olan Öztürk, açıklama yaparak, propagandaya izin vermediğini, öğretmenin terör’ü eleştirdiğini sandığını söyleyip özür dilemişti.

Tabi bu anların yayınladığı bölüm nedeni ile, o dönem RTÜK Kanal D’e ceza keserken, Beyazıt Öztürk içinde savcılık soruşturma başlattı.

Benzer sorunu tekrar yaşamamak adına geçtiğimiz sezon ekranlara gelen Beyaz Show’u bant yayını ile izleyicilere sunan Beyazıt Öztürk, radikal bir karar alarak bu sezon tekrar canlı yayın ile programını sunmaya karar verdi.

Milliyet’ten Ali Eyüboğlu’nun haberine göre, Beyazıt Öztürk bu sezon yine Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Beyaz Show’u canlı canlı sunaacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı