Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyaz Show 22 Aralık konukları kimler olacak?

Televizyon

21 Aralık 2017 Perşembe 21:48:27

Beyaz Show 22 Aralık konukları kimler olacak?

Beyaz Show yeni canlı yayını ile 22 ARALIK’ta yayınlanacak.

Kanal D ekranlarının uzun yıllardan beridir devam eden programlarından olan Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile ekranlara gelen Beyaz Show programında bu hafta yeni konuklar olacak. 22 Aralık 2017 konuklarının kimler olacağı merak ediliyordu. Ortaya çıkan ancak daha henüz daha tam olarak kesin olmasa da katılacak olan oyuncuların ve ünlü isimlerin yanında farklı isimlerinde bu hafta Beyaz Show’da olabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Bu haftanın konukları arasında yakışıklılığı ile ünlenen Tolgahan Sayışman başta olmak üzere son dönemin ”aşk avcısı” olarak tanınan güzeli Hande Erçel olacak. Bununla birlikte Gigi Datome ve Melih Mahmutoğlu, Jean Claude Van Damme gibi ünlü isimlerin programda boy gösterecek oldukları tahmin ediliyor.

Reytingleri Başarılı

Programın uzun yıllardan beridir başarılı reyting rakamlarına sahip olduğu, konukların eşliğinde eğlenceli bir akşam geçirildiği biliniyor. Programa Hande Erçel’in katılmasının arkasında yatan nedenlerden birisinin de yine aynı şekilde aşk iddiaları ve son dönemde Murat Dalkılıç ile yaşadığı aşk iddialarına yanıt verebilmesi açısından kendisi tarafından konuk teklifinin kabul edilmiş olabileceği tahmin edilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı