Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyaz Show 15 Aralık konukları kimler?

Televizyon

15 Aralık 2017 Cuma 21:45:24

Son Güncelleme: 15/12/2017 23:14:43

Beyaz Show 15 Aralık konukları kimler?

Kanal D ekranlarının yıllardan beridir aktif olarak beğenilerek izlenen ve en fazla fiziksel seyirciye sahip programlarından birisi olan Beyaz Show, bugün akşam saatlerinde yeni bölümü ile canlı olarak ekrana gelecek.

Beyaz Show

Kanal D ekranlarının yıllardan beridir aktif olarak beğenilerek izlenen ve en fazla fiziksel seyirciye sahip programlarından birisi olan Beyaz Show, bugün akşam saatlerinde yeni bölümü ile canlı olarak ekrana gelecek. Programın sunucu Beyazıt Öztürk’ün bu haftaki konuklarının da geçtiğimiz haftaya oranla daha fazla ünlü isimler olacağı ortaya çıkarken, beklenen isimlerden birisinin de Özge Özpirinçci olacağı açıklandı.

15 Aralık saat 23.45 sularında başlayacak olan programa sadece Özge Özpirinçci ile sınırlı kalmayacak. Buğra Gülsoy ile birlikte eski futbolculardan Tümer Metin’in de konuk olarak katılacağı açıklandı.

Sürpriz Konuk: Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli’nin de programa konuk olarak katılacağı ortaya çıktı.  Ceceli’nin bir süredir evlilik ve diğer ailevi sorunlar dolayısı ile gündemden düşmediği, ancak tüm yaşananlara rağmen sakinliğini koruyarak yaşanan sorunların üstesinden geldiği biliniyordu. Giyimi ve tecrübesi ile dikkat çeken ünlü sunucu Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile bu akşam 23.45’te Kanald D ekranlarında yayınlanacak olan Beyaz Show’un seyircilerine ve fiziksel katılımcılara oldukça keyifli bir akşam yaşatacak olduğu tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı