Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyaz Futbol Rasim Ozan Kütahyalı Geri mi dönüyor

Televizyon

29 Temmuz 2018 Pazar 13:30:05

Beyaz Futbol Rasim Ozan Kütahyalı Geri mi dönüyor

TV ekranlarının en çok izlenen spor programı Beyaz Futbol için şok bir iddia ortaya atıldı. Rasim Ozan Kütahyalı geçen sezon kovulduğu Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol ve Beyaz futbol programına geri döneceği iddia edildi. Peki ROK dönüyor mu?

Ekranların en çok izlenen spor programı olan Beyaz TV’de rekorlar kıran Beyaz Futbol programına Rasim Ozan Kütahyalı geri mi dönecek. 11 Ağustos’ta başlayacak yeni sezon öncesi Rasim Ozan Kütahyalı’ya iadeyi itibar verileceği ve programda yer alacağı konuşuluyor.

Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkadir Durmaz ve Ertem Şener’in yorumcu olduğu programda Galatasaray yorumculuğu 3 yıl Rasim Ozan Kütahyalı tarafından yapılmıştı. Rasim Ozan’ın Boşnaklara söylediği söz nedeniyle programdan kovulması sonrası Ergün Penbe ve Gökmen Özdenak yorumcu olarak ayrı ayrı programa dahil oldular. Ancak her ikisi de istenilen performansı gösteremedi ve Rasim Ozan’ı taraftarlar da istemeye başladı.

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol’a Döner mi?

Kimsenin Rasim Ozan’ı programdan kovması beklenmiyordu. Ancak programın moderatörü ve yapımcısı Ertem Şener yakın arkadaşı Rasim Ozan’ı gelen tepkiler nedeniyle programdan kovmuştu. Rasim Ozan’ın çok sevdiği Ahmet Çakar’da onu tutmaya gücü yetmemişti. Yakın çevresina çok kırgın olduğunu söyleyen Kütahyalı, programa dönmeyi asla düşünmediği biliniyor.

Ertem Şener ve ekibi gelecek tepkiler nedeniyle de Rasim Ozan’a geri dön teklifi yapmadı. Bu haberleri çıkartanlar sosyal medyada gülmek için Rasim Ozan’ı çok seven kişiler. Rasim Ozan’ın şu anda geri dönüşü söz konusu değil.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı