Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bestemsu Özdemir’den Oğulcan Engin ile ilgili net açıklama

Magazin

24 Aralık 2017 Pazar 22:00:30

Son Güncelleme: 24/12/2017 22:50:02

Bestemsu Özdemir’den Oğulcan Engin ile ilgili net açıklama

Bestemsu Özdemir kendisinin Oğulcan Engin ile arkadaşlık ilişkisi dışında ilişkisi olmadığını belirtti.

Son günlerde adı medyada sıklıkla aşk iddiaları ile anılan Bestemsu Özdemir, basın açıklaması yaparak durumu açıklığa kavuşturdu. Bestemsu Özdemir, açıklamasında kendisinin herhangi bir şekilde Oğulcan Engin ile aşk ilişkisi yaşamadığını, bunun tam aksine kendisinin öğrencilik yıllarından beridir Oğulcan Engin ile tanıştığı, arkadaş ve dost olduklarını ancak aralarında en ufak bir aşk ilişkisinin söz konusu olmadığını belirtti.

Bestemsu Özdemir Hakkındaki Haberlere Sert Çıktı

Bestemsu Özdemir, kendisi hakkında basında iddia edilen iddialara sert çıkarak bu tür haberlerin basında çıkmasını doğru bulmadığını ve kendisini derinden yaraladığını ifade ederek, bu durumun kendisini de derinden yaraladığını ve çok fazla üzdüğünü açıkladı. Kendisinin bu haberler karşısında herhangi bir yasal adım atıp atmayacak olduğundan bahsetmeyen ünlü isim, bu haberlerle ilgili olarak kendisinin bir dost olarak her zaman yanında olan Oğulcan Engin ile adının bu şekilde anılmaması gerektiğini de bir kez daha hatırlattı.

Birçok ünlü hakkında zaman zaman sosyal medya ve basında bu ve buna benzer haberler ortaya atılıyor, ünlüler genellikle bu haberleri doğrulamadan üzerine kapatıyorlar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı