Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Berkcan Güven kimdir? Nereli kaç yaşında

Özel Haber

3 Temmuz 2018 Salı 21:09:46

Son Güncelleme: 03/07/2018 19:09:58

Berkcan Güven kimdir? Nereli kaç yaşında

Vine döneminden başlayan ününü Youtube’da devam ettiren ünlü Youtuber Berkcan Güven kimdir? Youtuber Berkcan Güven hangi sinema filmlerinde rol aldı? Çektiği vinelarla dikkat çeken Berkcan Güven, youtube aleminde de milyonlarca takipçiye ulaştı. Berkcan Güven’in hayatını, biyografisini merak ediyorsanız sizi de bu haberimizi okumaya davet ediyoruz…

Vine aleminde ünlenen ve çektiği Vinelarla izleyicisini gülme krizine sokan Berkcan Güven, şimdilerde youtube kanalıyla da gündemde! Youtube’da çektiği videolarla sürekli Trend listesinde yer alan Berkcan Güven kimdir? nerelidir? kaç yaşında? Berkcan Güven’in hayat öyküsünü kısaca sizler için hazırladık.

Berkcan Güven adını ilk olarak 7 saniyelik çektiği ‘vine’ videoları ile duyurdu. Özellikle ailesinden bireylerle, anneannesi, kardeşi ve babası ile çektiği vinelar izleyenleri gülme krizine soktu, kahkahaya boğdu. 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Grafik tasarım bölümünde halen üniversite öğrenimini sürdüren youtuber, youtube platformunda ününe ün kattı. Şu anda kendine ait youtube kanalı 3 milyon takipçiye sahip.

Eğlenceli, sevecen ve heyecanlı halleriyle Youtube’ta ilgiyle izlenen Berkcan Güven, diğer youtuberlardan daha eğlenceli videolarla takipçisine takipçi kazandırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı