Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Berkay, Caner Erkin’in sözleri nedeni ile açıklama da bulundu

Magazin

29 Ocak 2017 Pazar 10:48:51

Berkay, Caner Erkin’in sözleri nedeni ile açıklama da bulundu

Asena Atalay ile şarkıcı Berkay’ın bir dönem devamlı beraber görülmesi nedeni ile aralarında bir şey mi var sorusu ile magazin gündemi sarsılmıştı.

Berkay, Caner Erkin'in sözleri nedeni ile açıklama da bulundu

Asena Atalay ile Caner Erkin arasında büyüyen gerilim, çocuğun masrafları için Atalay’ın gönderdiği ikinci icra talebinden sonra iyice artmıştı.

Bunun üstüne açıklama yapan Caner Erkin, basında da yer aldığı üzere Asena, 3. kişilerle birlikte olmuş açıklamasında bulunmuştu.

Bu iddiada, çıkan haberler nedeni ile ima ettiği kişinin Berkay olduğu akıllara geldi. Geçtiğimiz akşam Mall of İstanbul’da konser veren Berkay, konser öncesinde bu konuda basın mensupları ile konuştu.

Basın mensupları, Caner Erkin’in “Evlilik birliği sürecinde üçüncü kişilerle birlikte olan Asena Atalay’a karşı boşanma aşamasında hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım” sözleri tekrarlanarak, sizinde adınız geçiyor, Caner Erkin’in bu sözlerine ne diyeceksiniz diye diye sordular.

Berkay’da bu sorunun üstüne, “Üçüncü kişiler diyor, kişi demiyor. ‘Kişiler’ olunca bir kişi olmuyor zaten. Konunun benimle alakası yok. Beni ilgilendiren bir konu değil. Adım 3 yıl önce geçmiş olabilir ama kendisine sorarsanız cevabı verir. Biz eşimle gayet mutluyuz. Gündemimizin yüzde 1’i bile değil bu konu. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor.” cevabını verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı