Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Berk Oktay ve Eşinin Yeni Uygunsuz Şok Görüntüleri Yayınlandı!

Magazin

28 Temmuz 2018 Cumartesi 19:34:18

Berk Oktay ve Eşinin Yeni Uygunsuz Şok Görüntüleri Yayınlandı!

Ünlü oyuncu Berk Oktay ve eşi Merve Şarapçıoğlu’nun başı hackerlar tarafından büyük dertte! Yakışıklı oyuncu Berk Oktay’ın uygunsuz çıplak fotoğrafları daha öncede birden çok kez ifşa edilmişti. Şimdi yine Berk Oktay ve eşi Merve Şarapçıoğlu’nun uygunsuz fotoğraflarını yayınlandı! Berk Oktay, daha önce de başını ağrıtan “hackerlar” nedeniyle hukuki yollara başvuracağını açıklamıştı!

Ünlü oyuncu Berk Oktay ve eşi Merve Şarapçıoğlu’nun sosyal medya hesabı yine hacklendi! Yakışıklı oyuncu Berk Oktay’ın ve eşinin uygunsuz görüntüleri yeniden sosyal medyaya yüklendi. Daha önceden de hesapları hacklenen ve bu yüzden başı ağrıyan Berk Oktay yine “Hacker” kurbanı oldu! Hackerların sürekli hesabını çaldığı Berk Oktay, kişivel verilerini koruyamayacak duruma geldi! Oyuncunun uygunsuz, çıplak görüntüleri yeniden sosyal medyaya yüklendi.

Berk Oktay, durumla ilgili açıklama yaptıktan sonra içerikler kaldırılmış ve sosyal medyadan silinmişti! Ancak yine hacker kurbanı olan Berk Oktay’ın yeni görüntüleri ifşa edildi. Çıplak ve uygunsuz görüntüleri yayın politikamız gereği yayınlayamıyoruz ancak Berk Oktay’ın bu hackerlara karşı artık kesin bir çare bulması gerektiği herkes tarafından dile getiriliyor!

SOSYAL MEDYA BERK OKTAY’LA ÇALKALANIYOR!

Yakışıklı oyuncu Berk Oktay’ın fotoğraflarının yayınlanmasının ardından sosyal medya bu fotoğraflarla çalkalanmaya başladı. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarına sahip çıkamaması tepkiye yol açarken Berk Oktay’ın yeniden hukuki yollara başvurarak “Hackerları” dava etmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı