Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bergüzar Korel ve Engin Akyürek’in Yeni Filmi Başka İhtimal’den ilk görüntüler

Film Haberleri

10 Temmuz 2018 Salı 11:10:06

Son Güncelleme: 10/07/2018 13:32:32

Bergüzar Korel ve Engin Akyürek’in Yeni Filmi Başka İhtimal’den ilk görüntüler

Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek’in yer aldığı ‘Başka İhtimal’ filminde rol arkadaşı Bergüzar Korel’in olacağı kesinleşmişti. Bergüzar Korel ile Engin Akyürek’in yeni filmi ‘Başka İhtimal’ çekimlerinden ilk görüntüler de gelmeye başladı. Filmin 2018 sonu 2019 başı vizyona girmesi bekleniyor. Peki Başka İhtimal filminin konusu ne? Başka İhtimal filminin ilk görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz…

Engin Akyürek, Başka İhtimal filmiyle beyaz perdede! Başka İhtimal’de Engin Akyürek’in rol arkadaşı, partneri de güzel oyuncu Bergüzar Korel oldu. Çekimleri başlayan ve ilk görüntüleri sızan ‘Başka İhtimal’ dizisinde Engin Akyürek ve Bergüzar Korel başrollerde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda da Ali Bilgin oturuyor. Ali Bilgin’in yönetmenliğindeki Başka İhtimal filminde yakışıklı bir reklam yönetmeni (Engin Akyürek) ile bir firmada üst düzey yönetici pozisyonundaki güzel bir kadının (Bergüzar Korel) aşkı anlatılıyor.

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in başrollerinde yer aldığı Başka İhtimal filminin 2018 Kasım ayında vizyona girmesi bekleniyor. Gişesi bol bir film olacağı şimdiden belli olan filmin fragmanı da büyük merakla bekleniyor. Film çekimlerine ilişkin ilk görüntülerse sızdı. Çekimlerin hızla sürdüğü film yakında beyazperdede seyircisiyle buluşacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı