Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bergüzar Korel, sosyal medya hesaplarını kapattı

Magazin

21 Ocak 2017 Cumartesi 12:06:23

Bergüzar Korel, sosyal medya hesaplarını kapattı

Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde ‘Azize’ karakteri ile rol alan güzel oyuncu Bergüzar Korel’in tüm sosyal medya hesaplarını kapadığı gözlendi.

Bergüzar Korel, sosyal medya hesaplarını kapattı

2015’in Eylül ayında sosyal medya hesabını kullanmaya ara veren Bergüzar Korel, bu sefer hesaplarını kalıcı olarak kapattı.

2015 yılında bir sosyal medya kullanıcısının, Bergüzar Korel’in hesabına yazdığı bir yazı, sosyal medyayı kullanmayı bırakmasına neden olmuştu. O dönem Cihangir’de açtıkları kafede eşi ile birlikte görüntülenen Korel, bu konu ile ilgili de bir açıklamada bulunmuştu.

“Kocanla ağaçlar kesiliyor diye en önden yürüyordunuz. Şimdi fidanlarımız, askerlerimiz gidiyor, sesiniz çıkmıyor. Sen de yetiştiriyorsun bir tane, Allah büyüktür” şeklinde yazılan sosyal medya mesajı üzerine isyan eden Korel, “Herkes sağduyulu olsun, zor bir dönem geçiriyoruz. Sosyal medya hesaplarımı sildim, hiçbir şekilde telefonumda onlarla zaman geçirmiyorum. Sağduyu eksikliği beni kırıyor. Sağduyuya ve birlik olmaya davet ediyorum. Avukatlarımız hepsiyle tek tek ilgileniyor” demişti.

Bu olay sonrası sosyal medyayı kullanmayı bırakan ancak hesapları açık durumda olan Korel, bu sefer hesaplarını tamamen kapattı.

Hesabında ki fotoğrafları silen ve ardından hesabını kapatan güzel oyuncunun takip ettiği kişiler ve takipçileri de gitmiş oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı