Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beren Saat’i Kim Taciz Etti! Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisinde mi taciz edildi

Televizyon

5 Temmuz 2018 Perşembe 10:52:11

Beren Saat’i Kim Taciz Etti! Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisinde mi taciz edildi

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin yabancı ülkelerde yayınlanması sonrası Beren Saat, o ülkede verdiği röportajda dizi setinde kendisine taciz etmek isteyen bir kanal yöneticisi olduğunu savundu. O diziden sonra pek ekranlarda göremediğimiz Beren Saat, dizilerde oynamama nedeni tacizci kanal yöneticisi mi?

Beren Saat’e elle taciz!  Hurriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök’in bugün yazdığı yazıda, elle taciz eden yöneticiyi merak ettik manşetiyle verdiği yazısı, sektörde şok etkisi yarattı. “Fatmagül’ün Suçu Ne” isimli dizi Fransa’da ekranlara geliyor. Li Figaro gazetesi Beren Saat’le röportaj yaptı. O Röportajda Beren Saat 2015 yılında yaşadığı olayı itiraf etti.

Bir Televizyon Kanalı Yöneticinin Tacizine Uğradım!

Beren Saat, yaptığı röportajda 3-4 kere Bir Televizyon Kanalı Yöneticisinin tacizine uğradım diyor. Dünyada da bir çok oyuncu bu konudan müzdarip ve tacizcilerin isimlerini açık açık söylüyor. Ertuğrul Özkök Beren Saat’e açık bir şekilde tacizsinin ismini ver dedi. Bakalım Beren Saat açıklayacak mı?

Beren Saat’e Taciz Eden Kanal Yöneticisi Kim?

Beren Saat’e taciz eden kanal yönetici merak ediliyor. Bu yönetici kim, şu anda görevde mi? Başka oyuncular da bu sıkıntıları yaşıyor mu? Kenan Doğulu ile 2014 yılında evlenen Beren Saat, bu olay da evli miydi? Kenan’ın da ilk kez haberi mi oldu. İşte tüm bu soruları Beren Saat’in açıklamasını istedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı