Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beren Saat kilo almak için diyetisyene gitmeye başladı

Magazin

16 Aralık 2017 Cumartesi 13:49:46

Beren Saat kilo almak için diyetisyene gitmeye başladı

Beren Saat

Son yıllarda ekranlardan uzak duran ve dizilerde pek fazla kendisini göremediğimiz genç oyuncu Beren Saat, son dönemde aşırı kilo vermesinin hemen ardından özel bir diyetisyene gitmeye başladığı ortaya çıktı. İddialara göre bir süredir bir deri bir kemik kalan ve aşırı kilolar vermesinin ardından genel olarak basın mensuplarından da uzak duran Beren Saat’in diyetisyen kontrolünde kilo almak istediği açıklandı.

Eşi Kenan Doğulu ile özellikle iyi anlaşmaları ve yaşam tarzları ile dikkat çeken çiftin, kilo sorunu dolayısı ile eşi Kenan Doğulu’dan son dönemde ciddi uyarılar aldığı ve bu uyarılar sonrasında eşinin önerisine uyarak diyetisyene gitmeye başladığı belirtildi.

54 Kilodan 47 Kiloya Düştü!

Beren Saat’in ”İntikam” dizisinin hemen ardından 54 kilodan 47 kiloya kadar düştüğü, bunun da genel halini derinden etkilediği ifade edildi. Kenan Doğulu’nun durumu fark etmesinin ardından eşini uyarması ile birlikte diyetisyene giden Saat’in kilo alması için kendisine uygun kısa vadede kalıcı olarak kilo almasını sağlayacak olan bir beslenme programının hazırlandığı ifade edildi. Kenan Doğulu’nun yanında zayıf hali ile fotoğrafları ortaya çıkan Beren Saat görünümü ile hayranlarını da derinden yaralamış ve şaşırtmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı